Soukromý trénink

Tréninková jednotka zaměřená na individuální cíle a potřeby klienta. Je přítomna jedna osoba, lze dohodnout trénink také pro menší skupinu osob (2-5).

Termín: dle domluvy

Doba trvání: 60 minut.

Individuální tréninkový plán (online programing)

Jedná se o plán nastavený na míru. Na základě úvodní schůzky (osobně, online, telefonicky) se dohodneme, kam budeme směřovat, a já sestavím plán. Tréninky připravuji vždy na týden, po obdržení zpětné vazby chystám další týden. Minimální úsek pro spoluprací je 1 měsíc. Pro transfer tréninků a všech informací využívám google drive, na kterém vám tréninky zůstávají už napořád.

Začít můžeme kdykoli.

Lekce

Tréninková jednotka s předem daným zaměřením dle celkového trenérského plánu a rozvrhu v CrossFit Destiny. Lekce je pro 3 – 12 osob současně.

Na lekci CrossFit může přijít ten, kdo už má s timto sportem nějaké zkušenosti. 

Vzpírání je koncipováno pro začátečníky, tam může přijít úplně každý.

Kruhový trénink je lekce otevřená pro úplně každého.

Trenérské kurzy

Pravidelně pořádáme trenérské kurzy. Osm po sobě jdoucích víkendů absolvujete přednášky a semináře s odborníky, na závěr vás čeká test a praktická zkouška. Úspěšní absolventi získají osvědčení o rekvalifikaci, na jehož základě mohou žádat o živnostenské oprávnění a provozovat pracovní činnost osobní trenér-trenérka fitness.

Více informací: www.osobnitrenerfitnes.cz 

Online kurzy

Online kurz je komplexní balíček informací zaměřených na jedno téma. Vše dostanete pohromadě na jednom místě a můžete tak rozvíjet své pohybové schopnosti a dovednosti.

Informace o aktuálně probíhajících kurzech brzy najdete na tomto webu.

Ceník

Soukromé tréninky

Délka soukromého tréninku je 60 minut. Ke každému tréninku je nutné uhradit vstup do gymu 150,- nebo multisport / osoba.
Tréninky probíhají v CrossFit Destiny (Palackého tř. 250/29, 612 00 Brno-Královo Pole) www.crossfitdestiny.cz

Kontakt

Rezervace sužeb

Pokud máte otázky ohledně mých služeb nebo čehokoliv jiného, vyplňte kontaktní formulář, obratem se ozvu zpátky.